Syzet këtë verë janë në formë drejtkëndore
 
Shperndaje
ikub#: 2006020099
Skeletet syzeve të diellit 2020 ju vënë në provë me forma ekstreme, siç janë këto syze të ngushta dhe të lehta drejtkëndëshe të grave për një humor të mjeruar.
FOTO GALERI

Vitet ’90 kanë mbërritur edhe për syzet e diellit të modës për 2020, pajisje për të mbrojtur veten nga dielli dhe era, por mbi të gjitha për të krijuar një atmosferë të caktuar misteri.

Me një palë syze të gjata dhe të ngushta si këto modele drejtkëndëshe, sigurisht që do të kontribuoni në ndërtimin e karakterit tuaj.

 

Shfleto artikuj te tjere per: DREJTKENDORE SYZE VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved