Tatuazhet e bardha, tendenca më e veçantë e kësaj vere
 
Shperndaje
ikub#: 2006020067
Historia e tatuazheve ndoshta kthehet në momentin kur u shfaqën njerëzit e parë: fotografitë në lëkurë janë bërë në periudha parahistorike, dhe seti më i vjetër i tatuazheve i gjetur ndonjëherë është i vjetër 2.700 vjet
FOTO GALERI

Sot, arti i tatuazheve po jeton një jetë të re dhe ekziston një larmi e madhe stilesh. Një stil shumë i veçantë është tatuazhi i bardhë - është e vështirë për tu vërejtur dhe nxjerr në pah shijen elegante të pronarit të saj.

Ne jemi të dashuruar me këto tatuazhe të bardha dhe duam të ndajmë shembujt që gjetëm nga këto vizatime më elegante dhe më të buta në lëkurë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: BARDHE TATUAZHE TENDENCA VECANTE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved