Tendenca e kësaj vere do të jenë bizhuteritë asimetrike
 
Shperndaje
ikub#: 2006020101
Qëndrimi jashtë. Dielli shkëlqen, era përkëdhel flokët...
FOTO GALERI

Çfarë shihni përveç kufjeve dhe syzeve të diellit? Është e drejtë, një palë bizhuteri përrallore të modës së verës së 2020: vathë të shumte dhe në formë asimetrike. Sepse nëse ende nuk jeni të vetëdijshëm për këtë, ju e dini që përqendrimi i vërtetë për sezonin e verës ka të bëjë kryesisht me një lloj vathësh speciale, aq të veçantë sa nuk duhet t’i keni as të shpuar veshët për t’i vendosur ato.

 

Shfleto artikuj te tjere per: ASIMETRIKE BIZHUTERITE TENDENCA VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved