Çantat e dorës, ja tendencat verore
 
Shperndaje
ikub#: 2006020098
Çantat e vogla të dorës janë kthyer në trendin e momentit.
FOTO GALERI
Çantat e vogla janë një aksesor i pandashëm për vajzat. Tendencat e reja vijnë në forma dhe modele të ndryshme saqë mund t’i kombinoni me gjithçka. Gjithashtu çantat e dorës ju bëjnë të ndiheni më bukur dhe me humor më të mirë. Stilet e reja janë aq fiksuese saqë nuk do t’i ndani prej vetes gjatë gjithë verës. Shfletoni galerinë e mësipërme për më shumë ide dhe frymëzim. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA MODEL STIL TENDENCE TREND

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved