Çfarë duhet dhe “nuk” duhet të bëni kur vendosni buzëkuq
 
Shperndaje
ikub#: 2006020083
Buzëkuqi është një nga ato produktet e bukurisë që mund të transformojnë vërtet fytyrën tuaj.
FOTO GALERI

Kjo ngjyrë e përjetshme ishte një simbol i fuqisë, klasit, hijeshisë dhe lirisë. Për dallim nga artikujt e tjerë të make-upit, buzëkuqi i kuq është i gjithanshëm në atë që funksionon si kur vesh rroba bazike, qoftë kur shkon në festat më madhështore.

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: BUZEKUQI GRIMI KESHILLA PRAKTIKE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved