10 modelet e këpucëve që janë shfaqur për herë të parë në filma
 
Shperndaje
ikub#: 2006030069
Këpucët që kemi shikuar në filma janë bërë pjesë e jetës sonë
FOTO GALERI
Bota e kinemasë ka arritur të rrisë karrierën e shumë aktorëve dhe të tregojë histori që janë bërë klasike. Gjithashtu ka ndikuar edhe në industrinë e këpucëve. Qoftë qëllimisht apo aksidentalisht, ka modele të të gjitha llojeve që u bënë një sensacion i madh duke u shfaqur vetëm në ekran për disa minuta dhe pastaj pjesë e jetës sonë. Disa nga këto stile janë bërë pjesë e aksesorëve më të njohur nga ekrani i madh. Në galerinë e mësipërme janë disa përzgjedhje të këpucëve, çizmeve dhe atleteve që janë spikatur nga filma të famshëm dhe tashmë janë bërë pjesë e jona. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FILMA MODE MODELE.KEPUCE.TAKA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved