5 trendet më të mëdha të këpucëve verore për 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006030092
Bëni gati pedikyrin...
FOTO GALERI

Nga sandalet e rrumbullakëta dhe format e rrafshëta deri tek këpucët me bizhu, ka një prirje këpucësh këtë verë që është e përshtatshme për ju.

Këto janë 5 trendet më të mëdha të këpucëve që do t’ju suprizojnë këtë sezon veror.

 
Shfleto artikuj te tjere per: 2020 KEPUCE TRENDE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved