9 mite të modës që për fashionistët duken qesharake
 
Shperndaje
ikub#: 2006030113
Shpesh ne e bëjmë vetë modën.
FOTO GALERI
Stili modern ngurron të ndjekë stilet stereotipe. Trendet e reja zakonisht shkojnë kundër rregullave te caktuara duke u përpjekur qe te kuptohet se individualiteti është ajo qe ka rendësi me shume. Kishte kohë kur këto kufizime na ndihmonin te jetonim disi por kësaj gjeje i erdhi fundi. Ja pse dizajnerët dhe ikonat e modës zgjedhin ngjyra te theksuara kombinime të ndryshme dhe nuk kanë frikë të guxojnë me atë çfarë duan. Ja 9 mite te përhapura të modës që kur i mendojmë na bëjnë për të qeshur.
 Shfleto artikuj te tjere per: FASHIONISTA MODE STIL VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved