Arti i thonjve këtë herë, dizajnët më fiksuese
 
Shperndaje
ikub#: 2006030112
Njihuni me modelet e artit të thonjve verorë që do të dëshironi t’i provoni menjëherë
FOTO GALERI
Nëse vera ju ka gjetur të papërgatitur se ku do të shkoni për pushime, të paktën ju jeni njohur me tendencat e reja në veshje, aksesorë, por edhe me modelet e thonjve. Arti thonjve me dizajnë të ndryshme verore është kthyer në trendin më të preferuar. Ju do të dashuroheni me këto dizajnë me forma të ndryshme, ngjyra dhe ide mbresëlënëse. Përgatituni të njiheni në galerinë e mësipërme me modelet më të bukura të thonjve për këtë verë.  
 Shfleto artikuj te tjere per: ART DIZAJN MODELE THONJ VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved