Dëshironi një prerje të re flokësh? Zgjidhni atë sipas formës së fytyrës
 
Shperndaje
ikub#: 2006030085
A e dini se si të zgjidhni prerjen e duhur bazuar në formën e fytyrës? Ndiqni këshillat e ekspertëve.
FOTO GALERI

Prerja e duhur flokëve e duhur është pak a shumë si një veshje: qëllimi i saj është gjithmonë të dini se si të përmirësoni format. Dëshironi të provoni një prerje të re flokësh që mund të përmirësojë më së miri bukurinë tuaj? Ndiqni këshillat e ekspertëve dhe lejoheni veten që të frymëzoheni nga prerjet më të bukura të preferuara nga yjet!

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE FORMA FYTYRA PRERJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved