Si të vishni dhe kombinoni bluzën me viza për një pamje te freskët verore
 
Shperndaje
ikub#: 2006030097
Bluza me viza, një veshje klasike që nuk del kurrë nga moda.
FOTO GALERI

Në gardërobën tuaj duhet të keni më patjetër një këmishë ose bluze me shirita, pavarësisht nëse është në stilin klasik ose sportiv.  Arsyeja? Është një print shumë  i pëlqyeshëm dhe i kombinueshëm pothuaj me çdo gjë.

Atë mund ta vishni edhe poshtë ndonjë fustani ose ta kombinoni me fund dhe pantallona. Mund ta vishni si një veshje për në përditshmëri ashtu edhe për raste më te veçanta ose mbrëmjeve.

 
Shfleto artikuj te tjere per: BLUZA KOMBINIMI VESHJA VIZA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved