Trendi i flokëve të verës 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006030111
Modelet më të bukura të flokëve, prerjeve dhe ngjyrave për tu kopjuar
FOTO GALERI
Trendi i flokëve këtë verë ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve. Këto modele janë tepër praktike për ditët e nxehta të verës. Gjithashtu ju do të dukeni shumë stil dhe tërheqëse. Trendet e reja përfshijnë prerjen e flokëve, ngjyrat guxuese, gërshetat dhe çdo stilim i bukur që ka rezultuar pas shumë eksperimenteve. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me modelet më të lezetshme të flokëve, stilet dhe ngjyrat që dëshironi të provoni menjëherë. 
 Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODEL NGJYRA PRERJE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved