10 personat që luftuan për të pasur flokë të mrekullueshëm dhe ja dolën
 
Shperndaje
ikub#: 2006040011
Këta njerëz ishin me fat sepse fituan betejën për të pasur flokë të shëndetshëm.
FOTO GALERI
Trupat tanë janë kaq të brishtë, dukke nisur nga lëkura jonë deri te kockat. Por veçanërisht flokët, që janë gjysma e bukurisë së njeriut. Ushqimi, klima, produktet e flokëve, gjenetika, lloji i flokëve dhe ngjyrosja janë disa faktorë që mund të ndikojnë te shëndeti i tyre. Ne i duam flokët e bukura dhe gjithmonë kujdesemi që ato të duken mirë, por në shumicën e rasteve për shkak të faktorëve që përmendëm ato shkatërrohen. Gjithsesi ne në këtë artikull do t’iu tregojmë disa persona që kanë fituar betejën për të pasur flokë të mrekullueshëm. Flokët e tyre janë rikthyer në jetë, shfletoni galerinë e mësipërme.
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FLOKE NGJYRA PRERJE TRANSFORMIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved