Espadrillas me lidhëse, ja versionet më të bukura të verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006040039
Ato janë must have të verës dhe pasi t’i vishni një herë nuk do të donit t’i hiqnit më nga këmba.
FOTO GALERI

Në lidhje me këpucët, vera gjithmonë sjell me vete një siguri të madhe: espadrillas me lidhëse. Në versionin e tyre më femëror dhe më të mirë (d.m.th ai me dantella që rrethojnë kyçin e këmbës), janë një garanci e vërtetë e shkëlqimit, si nga deti ashtu edhe në qytet.

Të përkryera për tu veshur me xhinse, funde dhe fustane por edhe me pantallona te shkurtra apo pantallona elegante, dhe madje edhe nën kostum! Me pak fjalë, kombinimet fituese janë të shumta dhe t’i provosh të gjitha do të jenë të pashmangshme.

 

Shfleto artikuj te tjere per: ESPADRILLA LIDHESE VERA VERSIONE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved