Ja si të stiloni flokët këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2006040117
Frymëzohuni nga celebritet për modelin e flokëve këtë verë.
FOTO GALERI
Pak gjëra në jetë janë vërtet universale. Por stilimi flokëve shpesh është individual. Modelet e flokëve me stilin e përsosur do t’iu bëjnë të ndiheni mirë, me vetëbesim, të përshtatshme për veshjen e përditshme dhe në çdo vend. Stilimet në këtë artikull do t’iu nxjerrin jashtë rutinës së zakonshme, ju do të dukeni ndryshe, elegante dhe tërheqëse. Shfletoni galerinë e mësipërme për më shumë ide nga celebritet. 
 Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITE FLOKE MODEL STIL VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved