Uji i orizit, “mrekullibërës” për lëkurën dhe flokët
 
Shperndaje
ikub#: 2006040105
Mbase nuk e dinit por uji i orizit është një aleat bukurie si për lëkurën ashtu edhe për flokët.
FOTO GALERI

Po, bëhet fjalë për ujin që përftohet nga gatimi i orizit dhe që hedhim gjithmonë. Ky produkt 100% i bukurisë natyrore ishte përdorur në Azi mbi 1000 vjet më parë dhe është bërë i njohur në Perëndim vetëm në dekadat e fundit.

Me pak fjalë, nëse jeni adhurues i metodave kozmetike ekologjike uji i orizit do të bëhet më i miri për sa i përket kujdesit të lëkurës së fytyrës, për të zvogëluar rrudhat dhe për të trajtuar flokët e dëmtuar.

 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET LEKURA MREKULLIBERES UJI I ORIZIT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved