5 Mite për larjen e flokëve që çdo grua duhet të dijë
 
Shperndaje
ikub#: 2006050132
Larja e flokëve duket se është një nga rutinat më të zakonshme të kujdesit të flokëve në botë.
FOTO GALERI

Ne dimë aq shumë për këtë, sa nuk mendojmë as dy herë para se ta bëjmë! Epo, rezulton se ka dhjetëra mite për larjen e flokëve dhe shumica e grave po i bëjnë gjërat absolutisht të gabuara.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE GRUA LARJA MITE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved