Sandalet gladiator, këto janë modelet që duhet të preferoni këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2006050126
Harrojini rripat që shtrëngojnë pulpat: sandalet e reja të stilit gladiator janë të rehatshme dhe në të njëjtën kohë super të lezetshme.
FOTO GALERI

Nga këmbët e perëndive deri në këmbët tonë në një çast. A mundet që një këpucë të na bëjë të ndihemi hyjnor në një moment relaksi ose - pse jo? - luftëtarë dhe amazonë në përballjen e një dite pune? Përgjigja është padyshim po, nëse modelet e sandaleve të cilave do t’ju referohemi tani janë sandalet e quajtura Gladiator.

Të famshëm midis viteve 60 dhe 70, ata u rikthyen përsëri në modë në vitet 90 falë Gianni Versace i cili është frymëzuar nga estetika romake dhe më pas pati ringjalljen përfundimtare në fillim të viteve 2000. Por ky model sandalesh vazhdon te jenë edhe sot një tendencë shumë e preferuar.

 

Shfleto artikuj te tjere per: GLADIATOR MODELE SANDALE VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved