Modelet më mahnitëse të çantave prej kashte
 
Shperndaje
ikub#: 2006060020
Çantat prej kashte janë tendenca e kësaj vere. Ja çfarë modelesh mund të zgjidhni për të tërhequr kudo vëmendjen.
FOTO GALERI
Çanta e thurur prej kashte do iu japë një pamje vintage dhe shumë interesante. Ajo na kujton pamjet e Jane Birkin të viteve ’70. Këtë vit modelet do jenë më të larmishmet, mini apo maxi, me kombinim lëkure, xixash, qëndisjesh, etj. Shihni disa prej më të bukurave dhe zgjidhni edhe ju tuajën.
 
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA KASHTA MODELE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved