Trendi i kapëseve që s’do t’i hiqni nga koka gjithë verën
 
Shperndaje
ikub#: 2006080115
Tashmë me këto modele kapësesh ju do të dukeni edhe më tërheqëse.
FOTO GALERI
Kapëset e flokëve janë shp?timi i çdo femre. Përveç kësaj janë aksesori kryesor i stilimit të flokëve dhe bukurisë. Femrat sot po rikthejnë trendin e viteve '90 dhe po e shndërrojnë industrinë e flokëve me zbukurime dhe risi të reja që do t’iu bëjnë të fiksoheni. Kapëset e flokëve vijnë me një shumëllojshmëri stilesh, ngjyrash dhe formash. Dhe më e mira është që ju të mund ta përdorni trendin e kapëseve të flokëve në shumë mënyra, pa marrë parasysh nëse keni flokë të shkurtër, flokë kaçurrelë, ose thjesht dëshironi të stiloni balluket tuaja. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me disa lloje kapësesh dhe karficash që do t’iu duhen për gjithë verën. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: KAPESE MODEL STIL TREND VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved