Flokët 'holografike' janë trendi më i ri i ngjyrave
 
Shperndaje
ikub#: 2006090102
Nëse mendoni se i keni parë të gjitha ngjyrat e flokëve, nuk keni parë gjë akoma deri në momentin që u shfaqën ngjyrimet e reja holografike.
FOTO GALERI
Gjëja më interesante në lidhje me flokët tanë është se ne mund të ndryshojmë krejtësisht pamjen tonë thjesht duke ndryshuar ngjyrën e flokëve. Një psikolog shpjegon se ngjyrosja e flokëve pasqyron mënyrën se si ne ndjehemi dhe mund të tregojmë te të tjerët ndryshimin e personalitetit tonë. Në këtë artikull ju do të njiheni me disa ide në ngjyrosjen e flokëve holografike dhe do t’iu mbeten fiksim. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE HOLOGRAFIKE NGJYRA TREND

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved