Make-up dhe veshja: kombinimi i duhur ka të bëjë me stilin!
 
Shperndaje
ikub#: 2006090065
Përshtatja e make-up me veshjet nuk është vetëm çështje e ngjyrës dhe harmonisë, por edhe e stilit.
FOTO GALERI

Disa make-up mund të "zhduken" në prani të një pamje me një mesazh të fortë, sepse ato janë aq të thjeshta sa të anashkalohen prej tyre.

Pavarësisht nëse efekti përfundimtar është elegant apo super “wow”, zgjidhja, si gjithmonë, konsiston në harmoni.

 

Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIMI MAKE-UP STILI VESHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved