‘Tatuazhet e vogla’ frymëzohuni nga celebritet
 
Shperndaje
ikub#: 2006090015
Nëse kërkoni një ide tatuazhi të vogël merrni pak frymëzim nga këto celebrite.
FOTO GALERI
Po kërkoni një arsye tjetër për të bërë një mini-tatuazh në trupin tuaj?! Mos e mendoni më gjatë këtu do të njiheni me të famshmet që kanë realizuar një tatuazh të tillë. Nëse shikoni modelin e Yara Shahidi, Demi Lovato dhe Bella Hadid, të cilat kanë tatuazhe të vogla, më në fund do të bindeni që ta realizoni edhe ju. Pra le ta pranojmë që pothuajse të gjithë ne i kemi fiksim tatuazhet, por me frikë dhe dyshime asnjëherë nuk kemi marrë guximin për të bërë një tatuazh, kështu që me këto tatuazhe të vogla juve do t’iu mbushet mendja. Hidhini një sy galerisë së mësipërme dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITE FRYMEZIM IDE TATUAZHE

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved