Veshjet totale të zeza me forma gjeometrike për verën e 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006100006
Me pëlhurat e tyre elastike, jakat e veçanta dhe prerjet, dizenjojnë linja në trup për një efekt të papërmbajtshëm grafik. Zbuloni anën totale të zezë të verës!
FOTO GALERI

Ata janë bluzat dhe fustanet që kanë pushtuar për sezonin e nxehtë falë linjave të tyre të pastra, të cilat krijojnë dizajne grafike në trup duke luajtur me kontrastin midis asaj të zbrazur dhe të plotë dhe të cilat, falë pëlhurave më elastike dhe më të ngjeshura, mbështjellin trupin me butësi.

 
Shfleto artikuj te tjere per: GJEOMETRIKE TOTALE TREND VESHJE ZEZE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved