Shalli i flokëve: si ta vendosni për një pamje plot stil
 
Shperndaje
ikub#: 2006110120
Nëse i adhuroni shallet e flokëve gjeni stilin e duhur për ju për një pamje moderni për 2020.
FOTO GALERI

Shallet e flokëve janë një nga aksesorët kryesorë të këtij sezoni. Ata janë shumë të preferuara sepse i japin pamjes një ajër të rafinuar dhe origjinale. Pika e tyre e fortë? Pa dyshim personalizimi. Në fakt, ka shumë lloje të shalleve të flokëve në treg, plotësisht ose pjesërisht elastikë, me nyje ose harqe. Turbane, shalle dhe shirita të kokës me një fije metalike të derdhur janë gjithashtu të shkëlqyera për krijimin e stilimeve të bukura dhe të veçanta.

Për këtë arsye, me shallin e kokës është e mundur të krijoni pamje bon ton, etnike, rock dhe boho elegante, me flokë të lirshëm ose të mbledhur në mënyrë perfekte.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE PAMJE SHALLI STIL

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved