Syze dielli stil aviator: modelet më të bukura për verën e 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006110118
Është e vërtetë: nuk ka verë pa një palë të reja syze dielli!
FOTO GALERI

Jo vetëm për të mbrojtur veten, por edhe për të përcaktuar stilin tuaj! Syzet e diellit stil aviator janë ideale për verën e nxehtë që na pret përpara. Por ka diçka të re. Kornizat për verën e 2020 ndryshojnë kursin dhe ndjekin një fije kromatike metalike që venitet në tonet neutrale dhe minerale: nga toka në ndryshk, në rërë, deri në materialet më fisnike si argjendi dhe ari.

Ura dyshe metalike bëhet një protagonist i padiskutueshëm për Bottega Veneta, Alexander McQueen, Gucci, Ray Ban dhe Saint Laurent.

 

Shfleto artikuj te tjere per: 2020 DIELLI SYZE VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved