Çantat e shpinës, ja modelet që mund t’i përdorni më shpesh
 
Shperndaje
ikub#: 2006110125
Njihuni me çantat më të mira të shpinës, të përshtatshme për çdo rast.
FOTO GALERI
Çantat e shpinës janë nënvlerësuar, por ato kanë qenë dhe mbeten një aksesor shumë i rëndësishëm. Këto çanta janë të përshtatshme për çdo vend dhe çdo stil veshjeje. Fillimisht ne i kemi përdorur çantat e shpinës për në shkollë, por tashmë janë bërë një trend i stilit të rrugës, për në punë apo edhe një shëtitje me miqtë. Sidoqoftë ju duhet të shikoni modelet e këtyre çantave duke filluar nga klasiket, modelet prej lëkure dhe deri te ato sportive.  Që veshje juaj të duket më e plotësuar shfletoni galerinë e mësipërme. 
 

 

Shfleto artikuj te tjere per: CANTA MODELE NGJYRA SHPINE STIL

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved