Ja trendet e reja që janë një “frymëzim nga gjyshja”
 
Shperndaje
ikub#: 2006120168
Njihuni me trendet në veshje që janë kopjuar nga stili i gjyshes.
FOTO GALERI
Çdo vit sjell risi të reja dhe neve na duket sikur tendencat e vjetra zhduken, por jo, ato janë këtu mes nesh. Shpesh e kemi shikuar që janë kthyer trendet e viteve të kaluara apo ‘stili i gjyshes.’ Nëse këto tendenca vinë serish do të thotë se ato i duhen gardërobës sonë dhe se mbeten të preferuara. Për këtë verë ne kemi një kthim pas në kohë duke nisur që nga syzet e diellit dhe deri te rrobat e banjës. Shikoni në galerinë e mësipërme për tu njohur me trendet e kopjuara nga stili i gjyshes.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FRYMEZIM GJYSHE STIL TREND VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved