“Foulard”, aksesori në flokë që mund të mbani gjithë verën
 
Shperndaje
ikub#: 2006150057
Është aksesori që duhet të keni për verën e 2020: lidhja e një shalli në flokë, në fakt, është mënyra e përsosur për të nxjerrë në pah çdo prerje flokësh.
FOTO GALERI

Mënyra më e përsosur për të stiluar flokët në çdo ditë të verës së 2020. Për çfarë po flasim? Pikërisht për foulardin e flokëve. Shalli në flokë mund të nxjerrë në pah çdo prerje flokësh dhe mund të krijoni stilime të këndshme që do t’ju bëjnë të shkëlqeni gjatë ditëve të nxehta verore.

Ja disa ide si të lidhni shallin ose foulardin në kokë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORI FLOKE FOULARD SHALLI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved