Blake Livelly, 10 rastet kur ajo na ka mahnitur me veshjen në tapetin e kuq
 
Shperndaje
ikub#: 2006160032
Pamjet në tapetin e kuq janë një moment mjaft frustrues për celebritetet.
FOTO GALERI

Ai përcakton stilin e tyre dhe renditjen në listën veshjeve më të bukura ose jo në revista dhe rrjete sociale.  çdo herë. Një yll që gjithmonë na ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj të kuruar në tapetin e kuq është edhe  r Blake Lively.

Ne po ju zbulojmë 10 pamjet e saj më të bukura në tapetin e kuq.

 
Shfleto artikuj te tjere per: BLAKE LIVELLY PAMJA TAPETI KUQ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved