7 ide veshjesh gjatë verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006170081
Ja si duhet të visheni gjatë javës nga e hëna në të diele.
FOTO GALERI
Gjatë muajve të fundit, të gjithë kanë zgjedhur me vrap veshjet e duhura për të shijuar ditët jashtë karantinës. Veshja luan rolin kryesor pasi ne kemi shumë gjera për të bërë jashtë. Ju duhet të vishni diçka që ndiheni mirë dhe rehat nëse keni për të shkuar në punë apo në vende të tjera. Në këtë artikull do të gjeni kombinimet e duhura në veshje për çdo ditë të javës. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me idetë më të përsosura në veshje. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: IDE JAVE VERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved