Ja çfarë duhet të hani për të pasur flokë të fortë dhe të shëndetshëm
 
Shperndaje
ikub#: 2006180111
Shëndeti dhe bukuria e flokëve varen nga dieta. Ja çfarë duhet të hani për të forcuar flokët dhe për ti pasur të shëndetshëm, të fortë dhe të bukur.
FOTO GALERI

Ju mund të keni flokë më të shëndetshëm dhe të fortë duke i kushtuar vëmendje asaj që vendosni në tryezë: të dini se çfarë duhet të hani për të forcuar flokët duke ju lejuar të kompensoni çdo ndryshim hormonal, stres dhe agresione të jashtme (si p.

sh. ekspozimi i tepruar ndaj diellit) i cili mund të bëjë që flokët të dobësohen dhe të dëmtohen. Përveç kësaj, dieta e gabuar shpesh mund të jetë shkaku i rënies së flokëve dhe brishtësisë së tyre.

 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET SHENDETI USHQIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved