Kominoshet e shkurtra: tendenca më e lezetshme e verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006180103
Ato janë një domosdoshmëri e përsosur për të jetuar muajt e verës me stil dhe prakticitet.
FOTO GALERI

Nëse jeni duke kërkuar një pamje të rehatshme dhe të lezetshme, ato që nuk duhet kurrsesi të mungojnë në veshjet tuaja verore janë padyshim kominoshet e shkurtra. Ndër variantet që ne i duam më shumë janë ato material lino (në ngjyrë neutrale ose pastel), ato me lule super romantike, ndërsa për mbrëmjen mund të guxoni me një model ngjyrë të zezë ose të bardhë, ndoshta të zbukuruar me mëngë dhe kopsa me gura.

  

 

Shfleto artikuj te tjere per: KOMINOSHE MODELE SHKURTRA VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved