6 veshje glamour për tu dukur seksi edhe në verë
 
Shperndaje
ikub#: 2006190016
Kur vjen vera ndjehet nevoja për te qene sa me te freskëta por edhe me stil, kështu duhet te kuptoni se cilat janë veshjet ideale për temperatura te larta.
FOTO GALERI
Ne fakt nuk është e pamundur te arrini te krijoni një veshje dite apo për ne mbrëmje me veshje dhe aksesor te lehte. Ja disa këshilla për një look ideal kundër temperaturave te larta.
 
Shfleto artikuj te tjere per: GLAMOUR SEKSI VERE VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved