Bizhuteritë: 5 tendenca për verën e 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006190055
Nga perlat maxi e deri te gurët e "shiut", nga ato me shtresa deri tek trendi "animalier" këtu janë 5 tendencat më të bukura bizhuterive për sezonin veror.
FOTO GALERI

Kërkoni risi, guxim dhe stil edhe në lidhje me bizhuteri por nuk dini cilat janë tendencat e domosdoshme të verës 2020?  Pas pushtimit të buizhuve në formë zinxhiri dhe ato të thjeshtë me iniciale që u kthyen në pah vitet e fundit, cilat tendenca do të vishni në muajt në vazhdim? Zbuloni me ne 5 tendencat më të bukura të bizhuterive që do të mbretërojnë këtë sezon veror.

 

Shfleto artikuj te tjere per: BIZHUTERI TENDENCA VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved