Këshilla bukurie perfektë për sezonin e verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006190017
Vera ka trokitur dhe kjo do të thotë jo vetëm që moti do të ndryshojë, por edhe veshjet dhe rutina juaj e bukurisë.
FOTO GALERI

Ditët më të nxehta na bëjnë të kërkojmë më shumë lëngje, fruta dhe ushqime më të lehta. Ne gjithashtu ndryshojmë edhe rutinën e kujdesit ndaj lëkurës duke përdorur sa më shumë produkte që ndihmojnë në hidratimin dhe mbrojtjen nga dielli të lëkurës.

Ja disa këshilla bukurie perfekte të bukurisë për këtë verë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIE KESHILLA SEZONI VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved