Printet me vija, tendencat e këtij viti
 
Shperndaje
ikub#: 2006190011
Ato janë të preferueshme në çdo stinë të vitit, por nw verw vecanwrisht. Mësoni si ti kombinoni bukur dhe të ruani balancën e duhur të veshjeve me vija.
FOTO GALERI

.

Shfleto artikuj te tjere per: PRINTET TENDENCAT VIJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved