Rrobe banjo pa rripa, modelet me “cool” të verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006190053
Të përkryera për të mos lënë shenjat e rripave në trup gjatë nxirjes nga dielli. Ato janë një “must have” i këtij sezoni.
FOTO GALERI

Bikinit dhe rrobat e banjës pa rripa janë në të vërtetë zgjidhja më e mirë sidomos në ditët e para në det për të hedhur themelet e një nxirjeje të përsosur nga dielli pa ato shenja bezdisëse që mund të shkatërrojnë pamjen tuaj.

Versionet dhe modelet që prezantojnë firmat e ndryshme janë të shumta. Por, ne po ju prezantojmë më të bukurat e kësaj vere!

 

Shfleto artikuj te tjere per: MODELE RROBE BANJO VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved