Stilimi i flokëve këtë verë ‘me dhe pa kordele’
 
Shperndaje
ikub#: 2006190125
Stilimet e ndryshme të flokëve do të gjini në këtë artikull.
FOTO GALERI
Vera sapo ka mbërritur dhe shtatori na duket shumë herë më larg. Tendencat e flokëve ndryshojnë çdo moment për të sjellë modelin më të përsosur. Këto modele flokësh janë stili i preferuar i verës edhe i vjeshtës kështu që duhet t’i provoni menjëherë. Shfletoni galerinë e mësipërme për të kopjuar idetë e mahnitshme. 
1. Vetëm dy gërsheta të vegjël përpara. 
2. Gërshet i kapur me fjongo.
3. Flokët me onde vale
4. Kordele
5. Flokë të kapura bisht poshtë.
6. Përdormi i aksesorëve si karficat.
7. Flokë të kapura bisht dhe të lidhura me fjongo.
8. Ngjyrat e guximshme në flokë. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE KORDELE MODEL STIL VERE

Marre nga ikub.al





 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved