Tendenca e verës: Grimi grafik i syve me ndihmën e penelit
 
Shperndaje
ikub#: 2006190050
Nëse nuk keni dëgjuar për trendin grafik të grimit të syve me anë të penelit, ju jeni duke humbur një nga tendencat që me siguri do të dominojnë këtë verë.
FOTO GALERI

Peneli i syve ajo mund të interpretohet në mijëra mënyra krijuese, kjo është arsyeja pse ne e adhurojmë atë. Kjo lloj tendence e grimit te syve është shpesh moderne, e freskët dhe minimale.

Atë e kemi parë të përdoret shpesh në shfaqjen HBO Euphoria ku protagoniste ishte Zendaya.

 

Shfleto artikuj te tjere per: GRIMI SYTE SYTE TENDENCA VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved