10 tatuazhe me ‘valën e detit’ që ja vlejnë t’i provoni
 
Shperndaje
ikub#: 2006200034
Po kërkoni një tatuazh veror?! Këtu keni sugjerimet më të mira...
FOTO GALERI
Meqenëse tashmë jemi në stinën e verës dhe pritëm me padurim të veshim rrobat verore, një arsye më shumë për tu zhveshur nga rrobat e trasha është edhe ekspozimi i tatuazheve. Nëse i pëlqeni tatuazhet dhe nuk dini se çfarë të bëni... ‘valët’ janë zgjedhja e përsosur. Tatuazhi kërkon vullnet dhe guxim, pra është gdhendja në trupin tuaj që duhet menduar shumë përpara se ta bësh, prandaj një ‘valë deti’ është e thjeshtë, unike dhe shpërndan pozitivitet. Në galerinë e mësipërme do të gjeni modelet më inspiruese të valëve dhe mbi të gjitha janë të adhurueshme në stinën e verës apo kohët e bukura pranë detit. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DETI SUGJERIME TATUAZH VALE VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved