9 yjet e Hollivudit që kanë vërtetuar se janë më shumë se “një fytyrë e bukur”
 
Shperndaje
ikub#: 2006200036
Njihuni me të famshmit që përveçse bukurisë kanë edhe talentin e përsosur.
FOTO GALERI
Hollivudi është plot me fytyra të bukura. Shpesh thuhet se për tu bërë aktor apo aktore, duhet të jesh i pashëm. Sidoqoftë, për disa persona karriera e tyre filloi nga pamja dhe u kthye si mundësi për të provuar aftësitë e tyre duke dëshmuar se nuk janë vetëm ‘të bukur”. Shfletoni galerinë për tu njohur me aktorët e famshëm që e nisën me pamjen dhe përfunduan me talent duke u kthyer në idhujt tanë.
 Shfleto artikuj te tjere per: AKTORE BUKURI FAME HOLLIVUD TALENT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved