Disa gjeste magjike si të thani shpejt manikyrin tek thonjtë
 
Shperndaje
ikub#: 2006200012
Për të pasur duar perfekte dhe manikyr të bukur, duhet pak durim. Që të mos prisni gjatë manikyrin të thahet, ka disa zgjidhje. Ja cilat janë.
FOTO GALERI
Aplikimi i manikyrit në shtëpi është diçka shumë e thjeshtë, por ajo që të bezdis më shumë është tharja. Ndonjëherë të duhet të mbarosh punë shpejt dhe të shkosh në një takim, ndërkohë që manikyri ngjit edhe pas 30 minutash. Si t’ia bësh? Ka disa mënyra të thjeshta, por ajo që më pak njihet është aplikimi i vajit të ullirit. Zbulojini!
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJESTE MANIKYRI THARJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved