Si të zgjidhni modelin e fundit sipas fizikut tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2006200014
A doni të dini se si të zgjidhni modelin e fundit sipas fizikut tuaj? Këtu është udhëzuesi që shpjegon hap pas hapi si të gjeni modelin e duhur për ju.
FOTO GALERI

Veshja më femërore që ekziston, fundi, ka variacione të pafundme që e bëjnë atë më të përshtatshme për një siluetë të caktuar. Jo të gjitha modelet shkojnë paralelisht me çdo formë të trupit: për çdo fizik, ka një që i përshtatet.

Dhe ju sigurojmë se zgjedhja e fundit sipas fizikut është shumë e thjeshtë.

 

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: FIZIKU FUNDI MODELI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved