Flokët. Gabime që ju bëjnë të dukeni më të vjetra
 
Shperndaje
ikub#: 2006210008
Kur modeli i flokëve është i gabuar atëherë ajo ju bën të dukeni më të vjetra.
FOTO GALERI
Ja disa nga gabimet që bëni me flokët dhe duhet ti shmangni në mënyrë që të gjeni prerjen e duhur që bën për ju dhe sigurisht të shkëlqeni duke u dukur edhe më të reja.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE GABIME MODEL MOSHA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved