12 gjerat që çdo femër duhet t’i ketë në gardërobën e saj
 
Shperndaje
ikub#: 2006220052
Njihuni me veshjet që duhet t’i zotërojë çdo femër në gardërobën e saj.
FOTO GALERI
Ndonjëherë lodhemi me kaq shumë sugjerime dhe prurje të reja në modë dhe nuk ndihemi të sigurte me atë që duam. Në këtë artikull do të gjeni gjërat që çdo femër duhet t’i ketë në gardërobën për çdo stil, llojin e trupit dhe buxhetin, kështu që kurrë nuk do të duhet të thuash, "Unë nuk kam asgjë për të veshur!" Nëse ju do të zotëroni listën që do t’iu sugjerojmë atëherë do të mbeteni të kompletuar. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMER GARDEROBE RROBA VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved