Kominoshet elegante që do t’iu zëvendësojnë fustanet
 
Shperndaje
ikub#: 2006220110
Ja modelet e kominosheve që kanë zënë vendin e fustaneve të shkurtra.
FOTO GALERI
Le ta pranojmë që kominoshet janë më të rehatshme se fustanet. Nëse nuk dini se çfarë të vishni këto kominoshe do t’iu shpëtojnë sepse janë zgjidhja e përsosur. Kominoshet e shkurtra janë kthyer në trend veror për ngjyrat dhe modelet e ndryshme në copa të lehta verore. Ju mund të vendosni bizhuteritë tuaja të preferuara dhe me këto kominoshe do të dukeni një femër tepër tërheqëse. Shfletoni galerinë e mësipërme për më shumë ide dhe frymëzim.  
 
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE KOMINOSHE MODELE NGJYRA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved