Njollat nga dielli në lëkurë: çfarë janë dhe si t’i parandaloni
 
Shperndaje
ikub#: 2006220062
Jo të gjitha njollat nga dielli janë të njëjta.
FOTO GALERI

Është bukur të marrësh rreze diellore por nëse nuk mbrohesh si duhet menjëherë mund tju shfaqen njollat nga dielli në lëkurë.

 
Shfleto artikuj te tjere per: DIELLI NJOLLA SHFAQJA TRAJTIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved