Olivia Palermo vishet gjithmonë me stil, madje edhe kur del shëtitje me qenin
 
Shperndaje
ikub#: 2006220115
Për një shëtitje me shoqen e saj besnike me 4 putra, Olivia Palermo shihet e veshur me një fustan me pika, atlete të bardha dhe një çantë fluoreshente. Rezultati? E përsosur si gjithmonë!
FOTO GALERI

Izolimi duket se nuk ka pasur asnjë ndikim në stilin e Olivia Palermo. Dhe, edhe sikur të mos kishte raste sociale në të cilat ta admirojmë atë, ne kemi qëndruar vigjilentë edhe në shëtitjet me qenin e saj të vogël, Mr.

Butler. Përgjigja mbetet e njëjtë: pamja e saj është gjithmonë përrallore! Si ju duket veshja e saj?

 
Shfleto artikuj te tjere per: OLIVIA PALERMO PAMJA SHETITJE QENIN VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved