Syzet e diellit, ja tendencat verore
 
Shperndaje
ikub#: 2006220019
Vera nuk shijohet pa pasur aksesorin kryesor siç janë ‘syzet e diellit’ kështu që njihuni me trendet e fundit.
FOTO GALERI
Nëse do të duhej të renditnit të gjithë aksesorët tuaj si këpucë, çanta, bizhuteri, syze dielli dhe nëse mendoni se kush nga këto ka fuqinë për të ndryshuar pamjen tuaj, përgjigja do të ishte ‘syzet e dielli.’ Një palë syze dielli kanë fuqinë për të transformuar gjithë pamjen tuaj. Mendoni veten tuaj të veshur me një fustan të bardhë veror dhe kur shtoni syzet e diellit pamja juaj transformohet.  Ndërsa syzet e diellit janë kthyer në një aksesor shumë të dëshiruar në këtë artikull do të gjenit versionet më të modës. Shfletoni galerinë e mësipërme për të gjetur modelin tuaj të preferuar që ju përshtatet këtë sezon veror.  
 
Shfleto artikuj te tjere per: DIELL SYZE TREND VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved